Varrosja e planit për ndarjen e Kosovë, Andi Bejtja debat me Baton Haxhiun (VIDEO)

738
Sigal

Varrosja e paktit Rama-Vuçiç-Thaçi për ndarjen e Kosovës ka tronditur shumë mbështetësit e këtij akti tradhtar.

Veçanërisht njëri prej tyre, i cili ishte edhe ndërmjetësi për ndarjen e Kosovës, Baton Haxhiu është shfaqur këto ditë në gjendje të rënduar psikologjike.

Këtë e shfaqi edhe mbrëmë në emisionin ‘Opinion’ ku nuk i ka mbajtur dot nervat dhe ofendimet ndaj të ftuarve.

Pas debatit të ashpër me Mesila Dodën, Baton Haxhiu ka pasur një debat edhe me gazetarin dhe analistin Andi Bejtja.

Pamjet e debatit mes Andi Bejtja e Baton Haxhiut: