Unaza e Vogël, Veliaj: Sot Tirana është e gjitha një kantier i hapur

587
Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka inspektuar nisjen e punimeve për ndërtimin e Unazës së Vogël.
Në fjalën e tij kryebashkiaku Veliaj tha se zyrtarisht, sot Tirana është e gjitha një kantier i hapur.
“Unaza e Vogël – tha Veliaj – do të pajiset me korsi të dedikuara për biçikletat dhe për autobusët. Do të ketë edhe një korsi të dedikuar për këmbësorët”
Veliaj tha para mediave se kemi kërkuar që të punohet me intesitet që Unaza e Vogël të përfundojë para afatit.