Tronditet Kavaja, vritet 50 vjeçari

258

Tronditet Kavaja. Një person është vrarë me armë zjarri.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 4 të qytetit të Kavajës. Viktima mësohet se është një burrë rreth 50 vjeç.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet. Në qytet dhe rrugët hyrëse e dalëse janë ngritur postblloqe.

Vijon…