Tronditëse në Tiranë, nxirren trupat e pajetë të dy fëmijëve të mitur nga liqeni i Prushit, pamje të rënda nga vendngjarja

77
Sigal

Nxirren trupat e pajetë të dy fëmijëve të mitur nga liqeni i Prushit, në Tiranë.

Pamje të rënda nga vendngjarja, ku shihen polumbarët e RENEA-s, të cilët sapo kanë nxjerrë nga liqeni trupat e dy fëmijëve të mitur, të moshave 11 dhe 13 vjeç.

Ngjarja tragjike ndodhi pasditen e sotme, ku në liqen për t’u larë ishin futur 6 fëmijë, por 2 prej tyre nuk kanë mundur të dalin dot. Dy të miturit janë nga zona e Vaqarrit, me të njëjtin mbiemër, por nuk dihet ende nëse kanë lidhje familjare.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri