Tremben klientët, sherr masiv në lokalin në Bllok (VIDEO)

62

Një sher masiv me karrige e tavolina në kokë është regjistruar mesditën në zonën e Bllokut.

Disa të rinj janë përleshur me njëri tjetrin në një lokal te njohur në këtë zonë.

Sherri ka nisur për motive të çastit ndërsa ka frikësuar klientët e lokalit por dhe kalimtarët që ndodheshin atje.

Mësohet se më pas policia ka ndërhyrë për të ndaluar sherrin duke i shoqëruar në polici.

Pasi janë sqaruar të rinjtë janë larguar.