Tre makina aksidentohen në Fier, dëmtohen edhe dy të tjera të parkuara (FOTO)

68
Sigal

Tre automjete janë përfshirë në një aksident në qytetin e Fierit, ku për pasojë tre persona kanë mbetur të plagosur, por pa dëmtime serioze për jetën.

Tre automjetet, që janë përplasur me njëra-tjetrën kanë dëmtuar gjithashtu edhe dy makina të tjera që ishin të parkuara anash rrugës.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Mujo Ulqinaku” dhe paraprakisht dyshohet se shkak i aksidentit është bërë parakalimi i gabuar i njërës prej makinave të përfshira në këtë përplasje.

FOTO / Tre makina aksidentohen në Fier, dëmtohen edhe dy të tjera

FOTO / Tre makina aksidentohen në Fier, dëmtohen edhe dy të tjera

FOTO / Tre makina aksidentohen në Fier, dëmtohen edhe dy të tjera

FOTO / Tre makina aksidentohen në Fier, dëmtohen edhe dy të tjera