Tragjike në Lushnje, makina del nga rruga, vdesin 2 persona

303
Sigal

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Lushnjes.

Si pasojë kanë ndërruar jetë dy persona. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në fshatin Gurrëz.

Sipas dëshmive, drejtuesi humbi kontrollin e mjetit duke përfunduar në kanal.

Si pasojë ndërruan jetë shoferi dhe pasagjeri në sediljen e parë.

Ende nuk dihet identitetet e viktimave.