Tragjedi në Lushnjë, motori del nga rruga, humb jetën shoferi (EMRI)

48
Sigal

Një aksident fatal ka ndodhur në Lushnjë pasditen e sotme. Rreth orës 14:40, në fshatin Zhym, shtetasi Themi Çuko, 67 vjeç, banues në Krutje, duke drejtuar motomjetin tip “Lifan”, ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të daljes nga rruga.