Tragjedi në Fier/ 40 vjeçari tenton të ecë mbi liqenin e ngrirë por mbytet

442
Sigal

Fatkeqësisht një 40 vjeçar nga Fieri ka humbur sot jetën . Ai ka tentuar të ecë mbi akull i cili është thyer dhe 40 vjeçari është mbytur në rezervuar. Burime nga policia pohuan se bëhet fjalë për Hajredin Xhelon, baba i dy fëmijëve adoleshentë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në fshatit Petovë. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes.