Trafik i rënduar në Lezhë- Milot, fluks pushuesish drejt Shëngjinit

372
Një fluks i madh i pushuesve është vënë re drejt plazhit të Shëngjinit dhe Tales në Lezhë duke shkaktuar trafik në orët e para të ditës së sotme në superstradën Lezhë- Milot.
Ndërkohë që flitet dhe për një aksident të ndodhur pa pasoja për jetën.
Tre mjete u përplasën në vendin e njohur si Ura e Milotit, dhe mësohet se nga aksidenti nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale.
Sigal