Tjetër denoncim nga Berisha: Ndotje nafte dhe në Dhërmi

721
Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një tjetër denoncim për ndotjen e detit.
Ai ka postuar sot disa foto nga bregdeti i Dhërmiut, ku duket një pjesë e turbullt, që sipas tij është ndotje nafte.
“Ndotje nafte dhe në Dhërmi, në detin e askujt!”, shkruan Berisha.
Dje ish-kryeministri postoi një video nga brigjet e Borshit, ku sërish thoshte se janë pa zot.

Dhermiu i ndoturBerisha fb
Sigal