Tensionohet situata, protestuesit çajnë kordonin e policisë

355
Sigal

Sapo ka përfunduar fjala e kreut të opozitës Lulzim Basha, ka një tension të lartë.

Kanë nisur përplasjet mes protestuesve dhe policisë që është rreshtuar para kryeminstrisë.

Situata është shumë e tensinuar.