Të shtëna me armë zjarri në Radhimë të Vlorës, dyshohet për një të plagosur

47
Sigal

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë mesditë në Radhimë të Vlorës.

Sipas informacioneve parparke dyshohet për një të plagosur.

Ndërkohë mësohet se policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendngjarjes.

Nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes.