Sportiv dhe në natyrë, Presidenti Meta publikon foton: Oksigjen pranveror

217
Sigal

Presidenti i Republikës, Ilir Meta këtë paradite ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku paraqitet ndryshe nga “kostumi i politikës” me të cilët jemi mësuar ta shohim.

I veshur sportiv dhe në një ambient të gjelbër e me ngjyra lulesh, Meta duket se po relaksohet, ndërsa bashkangjitur fotos së publikuar shkruan: “Oksigjen pranveror”.

Oksigjen pranveror. 🌼

Posted by Ilir Meta on Wednesday, May 5, 2021