Sot Shën Valentini/ Përkrah njëri-tjetrit dhe duke buzëqeshur, Meta poston foton e veçantë me bashkëshorten e tij

171
Sigal

Presidenti Ilir Meta, së bashku me bashkëshorten e tij, Monika Kryemadhi e kanë nisur këtë ditë me një urim për festën e të dashuruarve, Shën Valentinin.

Ka qenë kreu i shtetit ai që ka postuar një foto ku shfaqet me Kryemadhin, të dy të përqafuar dhe të buzëqeshur.

“Gëzuar Shën Valentinin nga ne!”, shkruan Meta.