Sot Olldashi 43 vjeç, kolegët e kujtojnë me një buqetë me lule

354
Demokratët nuk kanë menduar vetëm për protestën e kësaj të enjteje dhe kundërshtimin e buxhetit e paketës fiskale të vitit 2016. Këtë 17 dhjetor, ish-depiuteti i ndjerë Sokol Olldashi i cili humbi jetën në një aksidet tragjik rrugor do të mbushte 43 vjeç. Kolegët e djathtë e kanë kujtuar këtë ditë duk vendosur një buqetë me lule në vendin ku qëndronte i ulur Sokol Olldashi në sallën e Kuvendit.
Sigal