Shtëllunga gjigante tymi, zjarr i fuqishëm në një pallat te Rruga Kavajës

16
Sigal

Zjarr i fuqishëm në një pallat te Rruga Kavajës. Ngjarja ndodhi rreth orës 14:20, në rrugën “Sali Butka”. Mësohet se zjarri ka rënë në ballkonin e një banese, në katin e fundit të një pallati.

NJOFTIMI I POLICISE
Më datë 14.09.2023, rreth orës 14:20, në rrugën “Sali Butka”, ka rënë zjarr në ballkonin e një banese, në katin e fundit të një pallati.

Në vendngjarje janë shërbimet e Policisë dhe zjarrfikëset të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

  • foto galeri
  • foto galeri