Shpërthejnë shashkat në protestë, dyshohet se hidhen nga tarracat e ministrisë së Brendshme

199
Sigal

Gjatë kohës që artiastët dhe aktivistët flasin me radhë në podiumin e ngritur përballë ministrisë së brendshme, janë hedhur flakadanë dhe kapsolla.

Ndërkohë kanë ndodhur edhe përplasje mes protestuesve ku janë parë edhe persona të plagosur.