Shkrumbohet nga flakët lokali në Vlorë

351
Sigal

Një lokal ka marrë flakë në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së shtunës, pranë gjendjes civile.Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit, ndërsa policia dhe zjarrfikësja kanë ndërhyrë për të shuar flakët.Nuk raportohet për persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.