Sigal

Një burrë i moshës 50 vjeç, është vetëplagosur aksidentalisht me thikë.

Ngjarja për të cilën po hetohet, mposhte se ka ndodhur në fshatin Baks të Shkodrës.

Pas plagosjes, N. R., mori ndihmën e duhur mjekësore në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Komisariati i Policisë Shkodër

Më datë 21. 08. 2018, në fshatin Baks, shtetasi N. R., vjeç 50, aksidentalisht ka dëmtuar veten me thikë, i cili pasi mori mjekim në spital, u largua në banesë. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Shkodër, si ngjarje aksidentale.