Sherri mes dy mësueseve te gjimnazi ‘Çajupi’, jep dorëheqjen drejtoresha

76
Sigal

Përplasja mes dy mësueseve që morën fiset përkatëse dhe shokuan opinionin publik, i ka kushtuar vendin e punës drejtoreshës së shkollës Çajupi në Tiranë.

Mësohet se Vojsava Kumbulla, ka dhënë dorëheqjen ditën e sotme.

Mësueset Elida Qenami dhe Domenika Toptani u përfshinë në një ngjarje shumë të shëmtuar një javë më parë, duke u përfshirë në një sherr, për arsye banale ku u përdor edhe arma duke rrezikuar nxënësit.