Sherr mes të rinjve në Tiranë, dy të plágosur

224
Sigal

Sherr me sende të forta mes katër personave në Saukun e Vjetër të Tiranës.

Sherri ka ndodhur mes dy vëllezërve binjakë, të cilët kanë mbetur të plágosur dhe dy personave të tjerë.

Vëllezërit E.S, dhe I.S, 32 vjeç ishin duke qarkulluar me makinë kur janë konfliktuar me dy persona të tjerë.

32- vjeçarët ngelën të plagosur kurse dy të tjerët u larguan teksa Policia po vijon punën për kapjen e tyre.