Sekuestrohen 700 gr kokainë te “Pazari i Ri”, arrestohen 3 persona

393
Sigal

Gazeta
Telegraf/

Policia
e Tiranës në bashkëpunim me sektorin e Antidrogës zhvilluan një operacion në
rrugën “5 Maji” në kryeqytet, ku arrestuan tre persona dhe sekuestruan rreth
700 gramë lëndë narkotike, të llojit kokainë.Mësohet se policia ka sekuestruar
makinën me të cilin udhëtonin tre të arrestuarit, ku është gjetur lënda
narkotike dhe një armë tip pistoletë.