Rikthehen reshjet e dëborës në Dardhë, si paraqitet situata në juglindje të vendit

15
Sigal

Rikthehen reshjet e dëborës në lartësitë mbi 1400 m.

Trashësia ka shkuar deri në 5 centimetra në aksin e Dardhës, por që nuk ka krijuar probleme për qarkullimin e mjeteve.

Puna për pastrim dhe kriposjen ka vazhduar edhe mëngjesin e sotëm.

Reshjet kanë rënë gjatë natës, por sot janë ndërprerë.