Regjistrohen 5 viktima brenda pak orëve/ Vetëvritet 28 vjeçari, djali i një biznesmeni

503
Sigal

Dita e sotme, ka qenë ditë e zezë për Shqipërinë. Këto orët e fundit janë shënuar dy vrasje të dyfishta dhe një vetëvrasje.

Një 28-vjeçar ka vrarë veten në qytetin e Prrenjasit.I riu 28 vjeçar është djali i një biznesnemi.

Ai i ka dhënë fund jetës në një pyll afër Përrenjasit ndërsa nuk dihen ende shkaqet që e ka çuar në kryerjen e aktit ekstrem.

Ndërkohë policia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes.