“Rama të përfundojë me një banane në…”: Ndoka e thotë atë që nuk thuhet

203
Sigal

Kreu i demokristianëve Nard Ndoka është treguar i ashpër ndaj kryeministrit Rama duke i dhënë një mesazh me fruta ekzotike.

Përmes një postimi në Facebook, Ndoka shkruan se Rama e ka filluar fushatën me shalqinj dhe kunguj, por që do të përfundojë me një bananane.

“Mandatin e parë e fitoi me super mashtrime e trillime.
Mandatin e dytë, me tepsi, kazan, timon, korrupsion, trafikim, blerje e vjedhje votash.
Mandatin e tretë, e filloi me shalqi e kunguj, por më 25 Prill do përfundojë me një banane aty ku nuk thuhet.., në “b*thë”, shkruan Ndoka duke e thënë në fakt atë që nuk thuhej.