Rama i përdori këngën ‘Fallxhorja’, reagimi epik i Devis Xherahut: Thonë që reklama më e keqe është…

1180
Sigal

I ftuar mbrëmë në emisionin “Zonë e Lirë”, këngëtari i njohur Devis Xherahu u pyet nëse u ndje i përdorur nga Rama pasi kryeministri përdori si kolonë zanore këngën e tij me titull “Fallxhorja” për t’iu drejtuar Monika Kryemadhit.

Devisi u shpreh se nuk e dinte për këtë dhe u shpreh: “Thonë që reklama më e keqe është më e mira”.

“Ke pasur ndonjë ofertë nga Rama të këndoje këngën “Fallxhorja” para selisë së LSI?”, e pyeti Çani ndërsa Devisi u përgjigj se nuk ka patur asnjë ofertë.