Rama dislokon policinë në taracën e MB, qytetarët nuk frikësohen, sa vijnë dhe bëhen më të shumtë

278
Sigal

Forca të shumta policie dhe snajperistë janë vendosur në këto momente mbi kokat e protestuesve në Bulevardin Dëshmorët e Kombëtar,

Siç e shikoni edhe nga pamjet, taraca e Ministrisë së Brendshme dhe të objekteve rreth protestës janë mbushur me efektivë policisë.

Ndërkohë që kjo nuk ka frikësuar aspak qytetarët që po bëhen të shumtë nga momenti në moment.