Rama dhe Meta në shtëpinë e Kadares: Një arsye më shumë për të vizituar Gjirokastrën

520

Kreu i qeverisë Edi Rama dhe ai i Kuvendit Ilir Meta kanë qenë ditën e sotmë në shtëpinë e Ismail Kadaresë në Gjirokastër pas restaurimit të saj.
“U çelen dyert e shtepise se Kadarese! Pas restaurimit plot shije, nje arsye me shume per te vizituar Gjirokastren’, shkruan Rama në Twitter.
Sigal