Prrenjas/ 16-vjeçari tenton të vetëvaret, dërgohet në spital

138
Sigal

Një 16-vjeçar ka tentuar të vetëvritet në Prrenjas.

Policia bën me dije se në fshatin Qukës Shkumbin, Prrenjas, në banesë, një 16-vjeçar ka tentuar të vetëvaret, ku si pasojë ndodhet në spitalin kirurgjik Elbasan, jashtë rrezikut për jetën.

Prrenjas/Informacion paraprak

Më datë 16.01.2022, në fshatin Qukës Shkumbin, Prrenjas, në banesë, një 16 vjeçar ka tentuar të vetvaret, ku si pasojë ndodhet në spitalin kirurgjik Elbasan, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanava të ngjarjes.