Presidenti Meta uron për ditëlindje Bes Kallakun

73

Edhe 100 pranvera për Bes Kallakun ! Ka qenë ky urimi i Presidentit Meta për aktorin e humorit dhe këngëtarin Besart Kallaku. Kreu i shtetit postoi urimin në rrjetin social facebook së bashku me dy foto shoqëruese ku paraqitet ai vetë me humoristin si edhe me nënën e tij.