Presidenti Meta tjetër mesazh sensibilizimi: Më mirë në natyrë, se në palestër!

366
Sigal

Presidenti i vendit, Ilir Meta ka ndarë sot me ndjekësit e tij një tjetër mesazh sensibilizimi për gjithë shqiptarët, në këtë moment kritik dhe situate paniku për shkak të koronavirusit.

Ai ka postuar një foto mes gjelbërimit, i qeshur dhe i veshur sportiv.

Bashkëngjitur fotos, kreu i shtetit ka shkruar: Më mirë në natyrë se në palestër.