Presidenti Meta takohet me gazetarët në Vlorë: Shembull, që duhet ndjekur nga disa “profesionistë” në Tiranë

171
Sigal

Presidenti Ilir Meta është takuar mëngjesin e sotëm me gazetarët në qytetin e Vlorës.

Ai tha se në Vlorë ka sot një brez gazetarësh kurajozë që të impresionojnë me profesionalizmin e tyre në shërbim të së vërtetës.

Postimi i plotë:

Kush tha, që gazetaria e mirë bëhet vetëm në Tiranë?!

Në Vlorë ka sot një brez të ri gazetarësh kurajozë, që të impresionojnë me profesionalizmin e tyre, në shërbim të informimit, së vërtetës dhe interesit publik.

Shembull, që duhet ndjekur madje dhe nga disa “profesionistë” në Tiranë.

I lumtur të takohesha e të bisedoja me ta, në veçanti për problemet, që mundojnë sot Vlorën dhe vendin tone.

Kush tha, që gazetaria e mirë bëhet vetëm në Tiranë?!
Në Vlorë ka sot një brez të ri gazetarësh kurajozë, që të…

Posted by Ilir Meta on Tuesday, January 19, 2021