Presidenti Meta shpreh lumturin për takimin me Kliton Bozgon, ish-sulmues i Kombëtares Kuqezi

350
Sigal

Presidenti Ilir Meta është takuar sot me ish-sulmues i Kombëtares Kuqezi, Kliton Bozgon. Presidenti Meta e ka cilesuar Bozgon si mikun e tij dhe se është çmallur nga ky takim.

Statusi i plotë…

I lumtur të çmallesha sot me mikun tim, Kliton Bozgon, ish-sulmues i Kombëtares Kuqezi dhe golshënuesi më i mirë disa herë në Slloveni