Presidenti Meta shfaqet sportiv, e nis fundjavën në natyrë dhe uron shqiptarët

236
Sigal

Presidenti i Republikës Ilir Meta e ka lënë pas kostumin zyrtar dhe jetën politike duke iu ‘dorëzuar’ natyrës në fundjavë.

Presidenti Meta shfaqet mëngjesin e sotëm mes kodrave e liqenit teksa uron shqiptarët për një fundjavë të qetë, duke mos zgjedhur t’i përgjigjet akuzave politike.

“Ju uroj një fundjavë të qetë!”, shkruan Presidenti Meta.