Presidenti Meta publikon foton, larg atmosferës politike dhe me Kryemadhin në krah: Me Mian dhe Arian, e shtuna është më çlodhëse

115
Sigal

Presidenti i Republikës, Ilir Meta është shfaqur ndryshe këtë të shtunë, larg atmosferës politike.

Meta ka publikuar në një foto në rrjete sociale , ku shihet në shoqërinë e bashkëshortes së tij, Monika Kryemadhi dhe të dy fëmijëve, Milan dhe Arian.

“Me Mian dhe Arian e shtuna është më çlodhëse dhe frymëzuese”, shkruan presidenti bashkangjitur fotos së publikuar.

278463724 531678601660713 6420475846064354622 N