Presidenti Meta: Në 17:30 komunikim interesant në respekt të fakteve dhe transparencës

113
Sigal

Presidenti Ilir Meta thotë se sot pasdite, në orën 17:30, do të ketë një komunikim interesant në respekt të fakteve dhe transparencës.

Të dashur miq!
Ju ftoj të gjithëve të më ndiqni sot live në 17:30, në një komunikim interesant, në respekt të Transparencës dhe Fakteve“, shkruan Presidenti Meta në Facebook, duke konfirmuar konferencën për mediat, të bërë të ditur pak më parë.