Presidenti Meta do të vizitojë sot ekspozitën “Notre Dram de Tiran” të artistit, Avni Delvina

551

 

Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta do të vizitojë sot në ora 11:00 ekspozitën “Notre Dram de Tiran” të artistit, Avni Delvina, të hapur në ambientet e Teatrit Kombëtar.

Ekspozita ka 40 grafika me shumë mesazhe të forta politike, ku paraqiten drejtues të institucioneve dhe personazhe politikë.