Presidenti Meta do të bëjë homazhe në memorialin e Heroit Kombëtar, Gjergj Kastrioti Skënderbeu

97
Sigal

Pas pak, Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta do të bëjë homazhe dhe do të vendosë një kurorë me lule në memorialin e Heroit Kombëtar, Gjergj Kastrioti Skënderbeu në Lezhë.
Sinjali në faqen zyrtare të Presidentit Meta në Facebook.
Lutemi mediave transmetim LIVE.