Presidenti Meta citon Isa Boletinin: “Unë jam mirë, kur është mirë Shqipëria”

73
Sigal

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka cituar Isa Boletinin në përvjetorin e lindjes së heroit kombëtar.

Unë jam mirë, kur është mirë Shqipëria”! Amaneti i Bacës Isë nuk duhet të shuhet kurrë. Atdheu është mbi gjithçka”,- shkruan kreu i shtetit në një postim në Facebook.

Postimi i plotë i Kreut të Shtetit, Ilir Meta

“Unë jam mirë, kur është mirë Shqipëria”.
Amaneti i Bacës Isë nuk shuhet kurrë. Vepra dhe shembulli i tij frymëzues në mbrojtje të interesit kombëtar na udhëheq çdo ditë.
Atdheu është mbi gjithçka!
Heronjtë e Kombit kanë vetëm ditëlindje! Lavdi përjetë Isa Boletinit!

“Unë jam mirë, kur është mirë Shqipëria”
Amaneti i Bacës Isë nuk shuhet kurrë. Vepra dhe shembulli i tij frymëzues në…