Presidenti Meta: ARRESTIMET, NDALIMET dhe PROCEDIMET për mbrojtjen paqësore të Teatrit Kombëtar janë vetëm POLITIKE

194
Sigal

Presidenti Meta ne nje status ne rrjetet sociale ka reaguar per arrestimet e aktivisteve ne mbrojte te Teatrit. Meta shprehet se te gjitha kto ndalime jane Politike.

Postimi i plotë…

Të gjitha ARRESTIMET, NDALIMET dhe PROCEDIMET për mbrojtjen paqësore të Teatrit Kombëtar janë vetëm POLITIKE.
Vetë operacioni për shembjen e tij ishte kryevepra e asgjesimit përfundimtar të çdo iluzioni për ekzistencën e shtetit të së drejtës në Shqipëri.
LIRONI TË BURGOSURIT POLITIKË NË SHQIPËRINË E 2020!