Presidenti Ilir Meta konferencë të jashtëzakonshme

663
Sigal

Sipas burimeve nga Presidenca, nesër në ora 08:00 kreu i shtetit do të këtë një konferencë shtypi në Presidencë.

Sipas të njetave burime, Konferenca do të këtë si temë vendimin e sotëm të Kolegjit dhe krizën e rëndë politike në të cilen ndodhet vendi