Përplasen dy automjete në zonën e Plepave në Durrës, 3 të plagosur

611
Një aksident me pasojë 3 të plagosur ka ndodhur para pak minutash në Durrës. Mësohet se dy automjete janë përplasur tek rruga dytësore në zonën e Plepave.
Të plagosurit janë dërguar në spital për ndihmën mjekësore. Ende nuk dihen shkaqet dhe motivet e ngjarjes. Forca policie kanë nisur hetimet.
Sigal