Përmet/ Sekuestrohen 25 mijë paund në pikën kufitare të ‘Tre urave’, hetim dy kosovarëve

297
Sigal

25 mijë paund janë sekuestruar në pikën kufitare të “Tre Urave” në Përmet, dhe dy persona me shtetësi kosovare po hetohen në gjendje të lirë. Burime bëjnë me dije se bëhet fjalë për qytetarët e identifikuar si A. Ndreka dhe Rr. Berisha. Paratë e sekuestruara janë gjetur në një mjet me targa angleze, që drejtohej nga Ndreka.