Përfshihet nga flakët makina në ecje në Llogara, shpëton mrekullisht shoferi

61
Sigal

Një makinë është përfshirë nga flakët teksa ishte në lëvizje në Llogara.

Ngjarja ndodhi rreth orës 07:00.

NJOFTIMI I POLICISE
Më datë 20.04.2022, rreth orës 07:00, në Llogara, ka marrë flakë në lëvizje, automjeti tip “Ford”, me drejtues shtetasin A. K. Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.