Përfshihet nga flakët dhe digjet plotësisht një makinë në lëvizje në Tiranë

40

Policia e Tiranës njofton se sot rreth orës 19:25, në rrugën e “Dajtit” ka marrë flakë në ecje dhe është djegur plotësisht, mjeti me drejtues shtetasin E.H., ku ka patur vetëm dëme materiale.

Më tej, në njoftim thuhet se shërbimet e zjārrfikëses ndodhen në vendngjarje, duke bërë të mundur fikjen e zjārrit.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 27.06.2020, rreth orës 19:25, në rrugën e “Dajtit” ka marrë flākë në ecje dhe është djegur plotësisht, mjeti me drejtues shtetasin E.H., ku ka patur vetëm dëme materiale.

Sherbimet e zjārrfikses ndodhen në vendngjarje, të cilat bënë të mundur fikjen e zjārrit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes ku paraprakisht dyshohet se është ngjarje aksidentale.