Përfshihet nga flakët banesa në Qafë Gjashtë të Sarandës, rrezikohen të tjerat

129
Sigal

Nëj banesë është përfshirë nga flakët në Qafë-Gjashtë të Sarandës. Raportohet se zjarri nga banesa e cila po digjet rrezikon edhe të tjerat. Zjarrfikësja ndërkohë ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për shuarjen e flakëve të zjarrit.