Përfshihet nga flakët banesa në Korçë, zjarrfikësja në vendngjarje

13
Sigal

Zjarr në një banesë në Korçë. Ngjarja ndodhi në lagjen 12 të qytetit. Zjarrfikësja aktualisht ndodhet në vendngjarje për shuarjen e flakëve.

Mësohet se brenda banesës ndodhej një i moshuar, i cili është nxjerrë nga policia dhe zjarrfikësit.