Pamjet e aksidentit masiv! Tre makina përplasen, disa të lënduar

131

Të paktën tre makina janë përplasur këtë mëngjes në Elbasan, ku për pasojë kanë mbetur disa të lënduar.

Sipas të dhënave paraprake, mësohet se në aksident është përfshirë dhe një efektiv i policisë së qytetit, teksa ende nuk janë zbuluar identitetet e personave të lënduar.