Operacioni i SPAK me 50 urdhër arreste, zbardhen disa ngjarje kriminale. Si vëllezërit Bami e Avdylajt nga miq u kthyen në rival…

16
Sigal

Teksa operacioni i SPAK ku u lëshuan 50 urdhër arreste është në vijim.

Përmes këtij operacioni janë hedhur dritë mbi disa ngjarje kriminale, mes tyre dhe atentati ndaj Bardhok Planajt, atentati ndaj Taulant Pepës.

Janë zbardhur vrasjet e njerëzve të Ervis  Martinaj që si shkak i përplasjeve janë bërë lojrat e fatit.

Përplasje mes vëllezërve Bami dhe Avdyajve të cilët më herët kanë qenë miq dhe kanë pasur relata të mira u kthyen në armiq e rivalë të njëri-tjetrit.